Астана қаласының 20 жылдық мерейтойына арналған  «Астана – ғылым мен білім ордасы»  облыстық педагогикалық эссе байқауы  «Өрлеу» БАҰО» АҚ филиалы Ақтөбе облысы бойынша ПҚБАИ, «Нұр Отан» партиясының Ақтөбе облыстық филиалы, Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі комиссиясымен бірлесе отырып ұйымдастырылды.

Облыстық байқау 17.01.-15.02.2018 ж. аралығында өткізіліп, оған барлық білім беру ұйымдарының мұғалімдері, техникалық және кәсіптік білім беру мекемелерінің оқытушылары мен студенттері қатысты. Олар өз эсселерінде еліміздің астанасындағы қол жеткен білім мен ғылым  жетістіктерін зор мақтанышпен толғап, болашақтағы жарқын  армандарымен бөлісті.

Педагогикалық эссе байқауына  МДҰ–20 мұғалім, ОМ-130 мұғалім, колледж-29 оқытушы және 4 студент қатысып, үздіктері жүлделі орындарға ие болды.

 

МЕКТЕПКЕ ДЕЙІНГІ ҰЙЫМДАР

І орын

Баймуратова Кенжегул Елекбаевна, Ақтөбе қаласы  № 51 «Жарқын бала» МДҰ.

ІІ орын

Арстанова  Алия  Батаевна, Ақтөбе қаласы  №14 «Қонжық» МДҰ.

ІІІ орын

Әлжанова  Мереке  Дәрібайқызы, Ақтөбе қаласы  №44 «Тұлпар»  МДҰ.

Алғыс хат

Курамысова Жансая Адилгалиевна,  Ақтөбе қаласы №17 «Шұғыла» МДҰ;

Вивтоненко Наталья Ивановна,  Ақтөбе қаласы № 40 «Балдәурен» МДҰ;

Ергалиева Венера Бисеновна, Ақтөбе қаласы  «Балауса» балабақшасы.

 

ОРТА МЕКТЕПТЕР

І орын

Бурибаева Ляйля Жетписбаевна, Ақтөбе қаласы № 9 МГ;

Отарбаева Майра Мухидуллаевна, Ақтөбе қаласы №61 ОМ;   

Ташигулова  Зауре  Мергенбаевна,  Хромтау  қаласы   № 5 гимназиясы;                                                               

 Бегимкулова Рста Аманжоловна,    №1 Хромтау ОМ;

Базарбаева Жания Садуокасовна, Ақтөбе қаласы  Благодар ОМ.

ІІ орын

Койшыгулова Бактыгул Жумабековна, №3 Алға қазақ ОМ;

Қосымова Гүлжан, Әйтеке би ауданы  Жабасақ ОМ;

Шойнова Алтынай Сембайқызы,  Қандыағаш қалалық №4 ОМ;

Жабагин Руслан Кенжигалиевич, Мәртөк ауданы Аққайың ОМ;

Сейт Нұргүл  Мырзанқызы, Байғанин ауданы Қ. Жазықов атындағы ОМ;

Лаукенова Өркен Дүйсенқызы,  Ақтөбе қаласы  №61 ОМ;

Бисембаева Ақтоты Жалғасбайқызы, Ақтөбе қаласы   №61 ОМ.  

ІІІ орын

Шамилова Сарагүл Ибрайвна, Ақтөбе қаласы №60 ЖББОМ;

Бозшин Бекболат Жагалбайливич, Ақтөбе облыстық физика-математикалық мектеп-интернаты;

Аймағанбетова Илмира Қожановна, Ақтөбе қаласы №41 ОМ;

Қанапин Бекзат Оразұлы, Ақтөбе қаласы № 24 ЛМГ;

Айтжанова Гүлмира Спановна,  Алға ауданы Тоқмансай ОМ;

Иванцова Ольга Ивановна,   № 4 Хромтау ОМ;

Елентаева Жанот Узакбаевна,  Қарғалы ауданы  №2 Бадамша ОМ;

Саймаганбетова Ботакоз Сериковна,  Қандыағаш қалалық №4  ОМ;

Жайылғанова  Гүлзира Қыдыралықызы,  Шалқар қаласы №3 ОМ.

Алғыс хат

Оралбаева Марфуга  Абилатовна, Ақтөбе қаласы №61 ОМ;   

Аскарова Гульмира Амангельдиевна, Ақтөбе қаласы  №9 МГ;

Ахметова Гүлжан Закулгадинқызы, Ақтөбе қаласы  М.Дулатов атындағы №63 ОМ;

Достанова Асель Жангелдиевна,    Мұғалжар ауданы  Ембі қалалық №2 ОМ;

Қонақбергенова Айгүл Асқарқызы, Байғанин  ауданы Т. Жармағанбетов ат. ОМ;

Нуралина Айман Беркимбаевна,   Әйтеке би ауданы  Ж.Сәрсенов ОМ;                                                      

Тлепбергенова Айзада Серіковна,  Ойыл ауданы Екпетал МБ;

Раймкулова Айгуль Базарбаевна,   Ақтөбе қаласы  №56 ОМ;

Сармесова Тлектес, Қобда ауданы  Қобда  гимназиясы

Мединаева Гулнар Максотовна,  Ойыл ауданы Құрман ОМ;

Сәду Маржанкул Көшкінбайқызы, Байғанин  ауданы  Қарауылкелді ОМ;

Дильмагамбетова Камшат Болатовна, Қарақобда МБ;

Естурлина Әсемгүл Озатқызы, Мәртөк ауданы  Хлебодаровка  ОМ;                                                  

Абдирахманова Багила Шамшина, Әйтеке би ауданы  Жабасақ ОМ;

Мұқанов  Сағынхан  Жаймағанбетұлы,  Алға  ауданы Маржанбұлақ ОМ.

 

ТЕХНИКАЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІПТІК БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМДАРЫ

 

І орын

Арыкова Гайша Жаугашевна, Ақтөбе байланыс және  электротехника  колледжі.

ІІ орын

Тулегенова Алтыншаш Мухтаровна,  Ақтөбе гуманитарлық колледжі;

Сагидуллина Салтанат Жанатовна,  Ембі қызмет көрсету саласы колледжі.

ІІІ орын

Жамекова Бибигуль Мустафиевна, Ақтөбе гуманитарлық колледжі;

Жазықова Раушан Балғалиқызы,  Ақтөбе медициналық колледжі;

Рысбай Гүлшат Асқарқызы,  Байғанин техникалық колледжі.

Алғыс хат

 Садыкова  Нургуль Зайлагиевна,  Ембі қызмет көрсету саласы колледжі;

Жулмагамбетова Нургуль Казтаевна,  Ақтөбе медициналық колледжі;

Итибаев Батанияз Қуанышбекович,  Ақтөбе политехникалық колледжі;

Акимова Гулсара Мурзагалиевна, Ақтөбе автожол колледжі.

 

ТЕХНИКАЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІПТІК БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМДАРЫНЫҢ студенттері алғыс хаттармен марапатталды.

Адилбаева Ақмарал,  Ақтөбе гуманитарлық колледжі;

Гартвиг Светлана,  Бадамша агротехникалық колледжі;

Мұқатай Гүлмаржан,  Ақтөбе гуманитарлық колледжі;

Тасмұханов Қуаныш,  Ақтөбе Мұнай және  газ колледжі.

 

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

 

Матсалаева Ж.К.,

жетекші маман

Контакты

Адрес: г. Актобе, ул. Тургенева, дом 86

E-mail: akt@orleu-edu.kz

Тел.: +7(7132) 56-05-37

Яндекс.Метрика

Top
Скачать шаблоны Joomla 3.8.