«Өрлеу» БАҰО» АҚ филиалы «Ақтөбе облысы  бойынша  педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру  институты жоспарына сай осы жылғы 9 қарашада «Тиімді сабақ, белсенді әдіс, нәтижелі тәжірибе»  тақырыбында жаңартылған білім беруді жүзеге асыруда орта мектептердің жаратылыстану-техникалық және гуманитарлық пәндердің сертификатталған мұғалімдері үшін байқау өткізілді.

 Байқау мақсаты: жаңартылған білім беру жүйесінде жұмыс жасайтын облыстың сертификатталған педагогтардың инновациялық тәжірибесін насихаттау  шығармашылық белсенділігін дамыту.

Байқау екі кезеңнен тұрды.   Конкурстың бірінші сырттай кезеңіне 67 пән мұғалімдерінің қысқа мерзімді жоспарлары ұсынылды, сараптама комиссиясының шешімімен облыстың барлық аудандарынан  27 мұғалімнің жұмысы «Үздік сабақ» деп танылып байқаудың екінші кезеңіне  жолдама алды.  2 кезеңге өткен байқауға қатысушылар «Үздік сабақ, озат тәжірибе» тақырыбында  панорамалық сабақтарын қорғады.

Байқау қортындысы бойынша жеңімпаздар марапатталды:

I дәрежелі диплом:

  1. Абилгазина Гүлшара Баяновна- Қандыағаш№1ОМ, Мұғалжар ауд.
  2. Кадралина Гаухар Саматовна – ХСШ№4 Хромтау ауд.

II  дәрежелі диплом:

  1. Тургумбаева Акмарал Маратовна – ХОМ №4,Хромтау ауд.
  2. Баймурзина Гүлден Кадирбаевна – Шалқар №5 МЛ

III  дәрежелі диплом:

  1. Иванцова Ольга Ивановна – ХСШ №4, Хромтау ауд.
  2. Асауова Акнур Сенбиевна – Мұғалжар Қандыағаш №1ОМ

Номинациялармен:

«Тиімді сабақ»

  1. Жанұзақова Торғын Зағитқызы- ХОМ №5, Хромтау ауд
  2. Шонаева Курбанай Калдыбаевна – Сағашилі ОМ Мұғалжар ауд.

«Белсенді әдіс»:

  1.  Кудайбергенова Айғанша Аскаровна - №18ОМ Ақтөбе қаласы
  2. Жолдасбаев Нұрлыбек Жалайырұлы – Т.Жаманмұрынов ат.ОМ Ырғыз ауданы

«Нәтижелі тәжірибе»:

  1. 1.     Курманалина Айгуль Сейдалиевна -№9ГМ Ақтөбе қ.,
  2. 2.     Сапаргалиева Улболсын Дюсеновна – Ақтөбе №41МГ

Алғыс хаттармен:

  1. Аймағанбетова Илмира Кожановна - №41ОМ Ақтөбе қ.,
  2. Урбисинова Актоты Есеновна – М.Арын ат.ОМ Ақтөбе қ.,
  3. Кенжегалиева Мариягуль Нурлыбековна –ХОМ №4, Хромтау ауд.
  4. Спаганбетова Гульбану Зуфаровна- Шалқар №5,Шалқар ауд.
  5. Сәрсенова Нәписа Ысқаққызы- №41ОМ, Ақтөбе қ .,
  6. Қазангапова Шынаргуль Абдигалиевна - №9 ГМ Ақтөбе қ.,
  7. Баешова Жанаргуль Айсагимовна – Ақтөбе ОДБАММИ
  8. Абишева Гулмира Аскаровна -№24ЛМ Ақтөбе қ.,
  9. Ермекқарина Гүлзат Қалдыбайқызы – ХОМ №4, Хромтау ауд.
  10. Оспанова Зура Кусайыновна – Ақтөбе №16ОМ
  11. Полякова Лариса Викторовна – Ақтөбе №9 ГМ
  12. Бердигалиева Гүлдара Орыновна- Теректі ОМ Темір ауд.
  13. Куанышбаева Алтынай Кадирбековна –Ақтөбе №9Г
  14. Сохарь Светлана Григорьевна – Ақтөбе ОМ


Каплиева А.К.,

п.ғ.к., доцент

Контакты

Адрес: г. Актобе, ул. Тургенева, дом 86

E-mail: akt@orleu-edu.kz

Тел.: +7(7132) 56-05-37

Яндекс.Метрика

Top
Скачать шаблоны Joomla 3.8.